Ambrozia o.p.s.

Filmověvýchovná činnost:

celoroční činnost, programy pro školy, workshopy a dílny, tábory, festivaly/přehlídky, vzdělávací akce (přípravné kurzy, školení

Popis činnosti:

Škola divadla, filmu, muzikálu, dabingu a moderování! Týdenní pobytový umělecký kurz pro mladé lidi od 8 do 18 let. Účastníci si mohou vybrat, kterému z pěti oborů se chtějí věnovat: divadlo, film, muzikál, tanec nebo média. Za týden se v praxi dozví vše o fungování těchto oborů, na závěr týdne předvedou rodičům výsledek své práce a odnesou si kupu zážitků. Na výběr jsou turnusy ve městech po celé ČR a v Bratislavě. Účastníci filmového ateliéru se na týden stanou členy filmového štábu. Hlavní náplní ateliéru je vymyslet, natočit a postprodukčně upravit vlastní film. Na začátku týdne si v ateliéru rozdělíte nejen herecké role, ale také technické role (kamera, režie, zvuk, klapka, skript, střih atd.) Můžete si samozřejmě vyzkoušet vše, co Vás bude zajímat a bavit. Pokud se chcete objevit před kamerou, ale zároveň se třeba i věnovat zvuku, stačí jen říct. Fantazii se meze nekladou.

Kraj:

Královéhradecký kraj

Klíčová slova:

umělecká tvorba, kurzy, hradec králové
 

Cílové skupiny:

žáci prvního stupně ZŠ (6 až 11 let), žáci druhého stupně (11 až 15 let), studenti SŠ (15 až 19 let), školy, veřejnost

Zaměření

audiovizuální tvorba, hraný film, multimédia, dětská tvorba, amatérská tvorba

Adresa:

Pardubická 852/10a, 500 04 Hradec Králové

Rozsah působnosti:

celostátní, Slovensko

Jméno kontaktní osoby:

Nikola Krejčová

Role kontaktní osoby:

ředitelka

Telefon:

773 935 123

Chybíte v naší databázi? Přidejte se

Přispíváte k filmové a audiovizuální výuce v České republice a v Oborové mapě jsme na vás zapomněli? Snadno to napravíme. Abychom o vás mohli vytvořit záznam v databázi, prosím, odešlete vyplněný formulář.